Hakkımızda

GÖZDE MEKATRONİK, 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Metal Ekipmanlar konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Otomotivden havacılığa, gıdadan hayvancılığa pek çok sektöre özel üretim ürünleriyle hizmet vermektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilmiş ürün çizimlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan firmamızda üretimlerimiz ISO9001 standartlarında yapılmaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede metal sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Yüksek kalitede teknolojik üretim alt yapısına sahip sektörünün liderlerinden olan firmamız dünya liderlerine yaptığımız kaliteli ve başarılı imalatlarla dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Gözde Mekatronik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Referanslarımız sözlerimizin güvencesidir. Sizlere hizmet vermekten onur duyarız.